Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıdaki anlasmalievlilik.com ile anlasmalievlilik.com üyesi arasındaki üyelik sözleşmenin tam metnidir. anlasmalievlilik.com´a kayıt olmanız durumunda aşağıdaki maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Kayıt olmadan önce okumanızı ve üye olduğunuz süre içinde de değişikliklere bakmanızı tavsiye ederiz.

Genel kurallar
1. anlasmalievlilik.com sitesi, yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. anlasmalievlilik.com üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler, geçersiz kılınır.
2. anlasmalievlilik.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan anlasmalievlilik.com sorumlu değildir.
3. anlasmalievlilik.com´da her kullanıcı adı bir kere kullanılır. Üye olan herkes, kullanıcı adı ve şifresini korumakla yükümlüdür. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan anlasmalievlilik.com sorumlu değildir.
4. anlasmalievlilik.com´a üye olurken seçilen şifre sadece üye tarafından bilinir. ()Kullanıcı adını ve şifresini başkasına vermek yasaktır) Şifrenin seçimi ve korunma sorumluluğu üyeye aittir. anlasmalievlilik.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
5. anlasmalievlilik.com´da oluşturulan profiller tüm anlasmalievlilik.com ziyaretçilerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, profiller sürekli olarak editörlerimizce kontrol edilse de, üyelerin sorumluluğundadır.
6. anlasmalievlilik.com´a fotoğrafını bırakan üyeler anlasmalievlilik.com sistemi tarafından otomatik olarak "Günün üyesi,Popüler üyeler," seçilebilir. Günün üyelerinin veya Popüler üyelerin fotoğrafları anlasmalievlilik.com´un çeşitli yerlerinde yayınlanır. Üye resimlerinin "Günün üyesi " bölümünde yayinlanmasi sistemin otomatik olarak belirlemesi nedeni ile anlasmalievlilik.com yayinlanmasi veya yayinlanmamasi gibi sebeplerle sorumlu tutulamaz.
7. anlasmalievlilik.com´da mesaj merkezindeki mesaj sayısı, ilgili sayfada beyan edilen limitleri aşan üyelerin mesajları en eski tarihliden başlayarak silinebilir. Sisteme bir ay boyunca hiç giriş yapmayan üyelerin istenirse tüm özel mesajları silinebilir.

İnteraktif alanlar:
a) Bir kullanıcı, başka bir kullanıcının interaktif alanlarını istediği gibi kullanmasını engelleyemez.
b) Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
c) Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.
d) Bu web sitesi, sadece bireylerin kişisel kullanımına açıktır ve hiçbir şekilde ticari amaçlarla kullanılamaz. Herhangi bir iş çevresi, şirket veya organizasyon herhangi bir amaçla bu siteye üye olamaz.
e) anlasmalievlilik, doğrudan sistemde bulunan kullanıcılara ya da onların e-posta adreslerine, ticari ya da reklam amaçlı istek dışı mesaj gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki interaktif alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.
f) Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez. Diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçla üyelere yönelik e-posta zincirleri kurulamaz; junk e-posta gönderilemez.
g) Üyeleri bu tip reklam faaliyetleri ya da ısrardan korumak için tedbir amacıyla anlasmalievlilik, bir üyenin diğer üyelere göndereceği mesajları kısıtlama hakkını saklı tutmaktadır.

Sorumluluk Reddi
1: ) anlasmalievlilik.com site dahilindeki interaktif alanlarda (zaman tüneli,profil,özel mesaj gibi) üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir.
2:) anlasmalievlilik.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
3:) Site üyesi, sitenin genel kullanım alanında yayınlanan her türlü bilginin dünya çapında kullanım, sergileme ve dağıtım hakkını, geri alınamaz, sürekli, özel olmayan, tamamen ücreti ödenmiş olarak anlasmalievlilik.com´a vermiş olur. anlasmalievlilik.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir.
4:) anlasmalievlilik.com, üyelerinden gelen evlilik ve mutluluk hikayelerini ve bu hikayelere ilişkin fotoğrafları, İnternet ortamında ve yazılı tanıtım malzemelerinde kullanabilir.
5:) anlasmalievlilik.com´da bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın Golda eklenmesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda anlasmalievlilik, hiçbir sorumluluk kabul etmez.
6:) Teknik aksaklıklardan dolayı anlasmalievlilik.com´da hata ya da kesinti olabilir. anlasmalievlilik.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir. anlasmalievlilik.com, telefon ve network ağı, çevrimiçi sistemler, servis sağlayıcıları, bilgisayar teçhizatı ve yazılımları, İnternet trafiğindeki tıkanıklık, üyelere veya herhangi bir kişiye zarar verecek yazılımlar yüklemek gibi teknik konulardan doğan aksaklıklardan sorumlu değildir.
7:) anlasmalievlilik.com, üyeler ve üyeler arasındaki iletişimle ilgili herhangi bir hata, ihmal, kesinti, silinme, bozulma, işlem veya iletimde gecikme ya da iletişim ağı başarısızlığından sorumlu değildir.
8:) anlasmalievlilik.com, sitesinde üyeler tarafından yayınlanan Evlilik , Ücretli ,Ücretsiz Anlaşmalı evlilik konuları tamamen konu açan veya konuya yorum yazan üyelerin kendi insiyatifi (sorumluluğu) altındadır. anlasmalievlilik.com sitesi ve yöneticileri, sitede verilen telefon numaralarından , anlaşmalı evlilik adı altında karşılıklı para alışverişinden , veya ileride oluşabilecek herhangi hukuki bir anlaşmazlıklardan sorumlu değildir.

YASAL HAKLAR
anlasmalievlilik.com sitesi tanışın, konuşun, anlaşabiliyorsanız, evlenin teması üzerine kurulmuş ücretsiz bir sosyal medya sitesidir. Site kullanıcıları her türlü bilgi ve yorumu önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir,bu mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk 5651 sayılı yasaya göre mesajı yazan kullanıcıya aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü değildir Fakat yinede sitemizde yasa dışı (illegal) içerik bulursanız anlasmalievlilikcom(at)gmail.com email adresine bildirmenizi rica ediyoruz. Şikayetiniz incelenip en geç 48 saat içerisinde sonuçlandırılacaktır. TEŞEKKÜRLER!
Sitede gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Site  yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.

KİŞEL HAKLAR
Profil resimlerin boyutu Herhangi Bir Şekilde Tahrik Edici,Hakaret İçeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktır !
Başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)
Üye olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını ve herhangi hukuksal bir konuda istenirse yasal mercilere verileceğini kabul ediyorsunuz. Sitemiz izniniz olmadan bu bilgileri üçüncü şahıslara dağıtılmayacaktır, fakat olası herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgilerin ele geçirilmesi durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.
Site ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz yada şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, sitedeki offical hesap'a yazın veya mesaj atınız.
Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.
Aramıza hoş geldiniz Saygılar