Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
22 June, 10:10
Sevgili uyelerimiz.. profil ayarlarinda hakkinda bolumunu doldurup twit olarak ta arayışlarinin ne olduğunu belirten bilgi girerse daha saglikli bir etkilesim olur..
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
04 June, 07:02 (E)
Amaç tabiki eş bulmak ama sitemiz her şeyden önce sosyal evlilik topluluğu dolayısıyla gündemi de takip etmek eğer varsa fikir belirtmek birey olmanın , var olmanın kuralı.. Zaten hiç bir konuda fikri, yorumu olmayan birinden de #İyiEş olmaz. diye düşünüyorum. Dolayısıyla aktif olmak paylaşımlara fikir belirtmek karşı cins'in sizi tanıması bakımından yararlıdır.

Profili bomboş olan , pusuda bekleyip her yeni üyeye DM atmak için bekleyen üyelerden uzak durun , zarar görürsünüz, onların kimseye faydası olmaz...
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
04 June, 12:22
Alışkanlıklar çok çabuk terkedilemiyor farkındayım , Fakat #YeniSite daha çok kullanıcı odaklı ve her şey üyenin kontrolü altında ..

Örneğin
- Bir üyeyi ve paylaşımlarını görmek istemiyorsanız engelleyin
- Bir üyenin sizi görmesini istemiyorsanız engelleyin
- Bir üyenin size DM atmasını istemiyorsanız engelleyin
- Hesabınızı sildiğinizde tüm paylaşımlarınızda silinir.
- Sesli mesaj gönderebilirsiniz
- Videolu mesaj gönderebilirsiniz
......
#GzililikAyarları nızı düzgün yaptığınızda kendinizi ve iletilerinizi koruyabilirsiniz

Tek eksik yönü önline üyelerin henüz görüntülememesi onu da zamanla yapacağız...
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
04 June, 12:18
Gün ışığı ve güneş mobil telefonlarda ekranı görüntülemeyi zorlaştırıyor.. #GörünümAyarları bölümünden aka plan rengini karanlık seçip #RenkUyumu bölümünden de uygun rengi seçerseniz gözleriniz daha rahat eder...
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
04 June, 12:17
Yeni iletileri görüntülemek için üyelerin sayfayı yenilemelerine gerek yok
DM bölümü her 5 saniyede bir kendini yeniler
Profil ve diğer bölümler her 30 saniyede bir kendini yeniler
Eğer ileti varsa bildirim bölümünden size uyarı gelir
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
24 May, 02:10
#facebook #google #twitter gibi sosyal medya siteleri ile giriş yapıldığında kullanıcı adı otomatik atanmaktadır, Eğer sonradan kullanıcı adını değiştiren olursa tekrar aynı hesaba bağlanamaz ,Değiştirdiği yeni kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yapmaları gerekir.
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
24 May, 01:58 (E)
Özellikle il ve şehir adlarını hashtag ile etiketlemenizi tavsiye ediyorum, bu şekilde iletiniz ana sayfada sıcak konular bölümünde görünecektir
örnekler : #eskişehir #izmir #istanbul #AdanaÖğretmen #AnkaraBankacı #TayinİçinEvlilik #vatandaşlıkiçinevlilik #GerçekEvlilik gibi...
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
14 May, 04:55
#hikaye bölümünde #takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini görebilir. hikaye paylaşımcıları ise hikaye ekranından izlenme sayıları ve izleyen kişileri görüntüleyebilir. ne kadar çok takipleşme o kadar çok etkileşim:))
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
13 May, 09:49
#kullaniciadi sizin URL adresinizdir başkaları almadan kullanıcı adınızı almanız tavsiye olunur.. (kullanıcı adlarında türkçe karakter kullanmayınız)
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
13 May, 09:38
Gönderilerinizi ..
-herkes cevap verebilir
-Etiketlenen üyeler cevap verebilir
-Takipçilerim cevap verebilir
olmak üzere üç türde gönderebilirsiniz

Ayrıca...
Sağ altta bulunan üç nokta ya tıklayarak açılan menüden 1 kez #düzenleme hakkınız ve komple #silme yetkiniz vardır.
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
13 May, 07:59 (E)
#anlasmalievlilik site yöneticileri üye profillerini ve gizlilik ayarlarını düzenleyemez. #direkmesaj (DM) okuyamaz. Üye profiliniz ve mesajlarınız sizin kontrolünüz altındadır
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
13 May, 03:33
Maksimum #seskaydı uzunluğu 30 saniye Maksimum #video dosyası büyüklüğü 24 MB Maksimum #mesaj karakter limiti 600 olarak ayarlıdır.
Anlaşmalı Evlilik @anlasmalievlilik
13 May, 01:37
#YASALUYARI
anlaşmalıevlilik.com sitesi tamamen #ucretsizdir . Sitede yayınlanan #evlilik #ucretlievlilik #ucretsizevlilik #anlasmalievlilik mesajları mesajı gönderen veya mesaja yorum yazan üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. anlasmalievlilik.com sitesi ve yöneticileri, anlaşmalı evlilik adı altında karşılıklı para alışverişinden , veya ileride oluşabilecek herhangi hukuki bir anlaşmazlıklardan sorumlu değildir.

LÜTFEN ANLAŞMALI EVLİLİK ALTINDA, anlasmalievlilik.com SİTESİNDEKİ MESAJLARI DİKKATE ALIP KENDİNİZİ YASAL OLARAK GÜVENCE ALTINA ALMADAN KİMSEYE ÖDEME YAPMAYINIZ.